Adi Záchranka Stomatologie

Ochrana údajů srpna 6, 2023

Ochrana osobních údajů

  • Napsáno
    Helena Novotná

    Helena Novotná

  • 0 Komentáře

Ochrana osobních údajů

Vzhledem k tomu, že ochrana osobních údajů je důležitým aspektem provozování naší stomatologické praxe, chceme Vám poskytnout maximálně transparentní informace o zpracování Vašich osobních a zdravotních údajů. V souladu s nařízením EU, známým jako Obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR), jsme pro Vás připravili tuto stránku, na které naleznete veškeré důležité informace o tom, jak s Vašimi údaji nakládáme, jaké máte práva a jak můžete jakékoli dotazy či žádosti týkající se Vašich údajů uplatnit. Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou a přistupujeme k ní s maximální pečlivostí a respektem.

Zpracování osobních údajů

Naše zubní klinika shromažďuje a zpracovává Vaše osobní údaje, včetně zdravotních údajů, za účelem poskytování stomatologických služeb a pro správu Vašich zdravotních záznamů. Tyto údaje shromažďujeme na základě Vašeho souhlasu a legislativy platné pro zdravotnická zařízení. Zabezpečení Vašich osobních údajů je pro nás zásadní a přijímáme veškerá vhodná opatření na ochranu Vašich údajů proti neoprávněnému přístupu nebo zneužití.

Práva subjektu údajů

Jako subjekt údajů máte právo požadovat přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu jakýchkoli nepřesností, právo na výmaz údajů, právo na omezení zpracování a právo na přenositelnost údajů. Jsme připraveni Vám v těchto otázkách vyjít vstříc a poskytnout Vám veškerou potřebnou asistenci. K uplatnění Vašich práv můžete kdykoli kontaktovat naši zubní kliniku pomocí e-mailové adresy [email protected].

Kontaktní údaje správce

Správcem Vašich osobních údajů je Helena Novotná s adresou Žižkova 14, 586 38 Jihlava, Česká republika. V případě jakýchkoliv dotazů, žádostí nebo stížností, prosím, neváhejte nás kontaktovat pomocí výše uvedené e-mailové adresy nebo naší poštovní adresy.

Napsat komentář

Položky označené * jsou povinné.