Adi Záchranka Stomatologie

Právní informace srpna 6, 2023

Podmínky užívání

  • Napsáno
    Helena Novotná

    Helena Novotná

  • 0 Komentáře

Úvodní ustanovení

Vítejte na stránkách Adi Záchranka Stomatologie, které jsou poskytovány společností se sídlem na adrese Žižkova 14, 586 38 Jihlava, Česká republika a jsou vedeny pod jménem Helena Novotná. Tyto podmínky užívání definují a upravují vztahy mezi provozovatelem této webové stránky a jejími uživateli. Využitím či navštívením této webové stránky vyjadřujete svůj souhlas s těmito podmínkami užívání. V případě, že s těmito podmínkami nesouhlasíte, nejste oprávněni webové stránky používat. Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoliv podmínky změnit či aktualizovat, a to bez předchozího upozornění. Pokračováním v používání stránky po provedení změn vyjadřujete souhlas s těmito změnami.

Ochrana autorských práv

Všechny obsahy publikované na webových stránkách Adi Záchranka Stomatologie jsou chráněny autorským zákonem a dalšími předpisy o duševním vlastnictví. Uživatelé mohou obsah stránky používat výhradně pro osobní potřebu a nesmí ho kopírovat, šířit, vystavovat či jakkoliv jinak veřejně sdílet bez výslovného písemného souhlasu provozovatele. Jakékoliv zneužití obsahu, včetně jeho modifikace, šíření nebo používání pro komerční účely, je přísně zakázáno a bude stíháno podle platných právních předpisů.

Osobní údaje a jejich ochrana

Provozovatel stránky Adi Záchranka Stomatologie klade velký důraz na ochranu osobních údajů svých uživatelů. Všechny shromážděné osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s platnou legislativou České republiky, především s zákonem o ochraně osobních údajů. Osobní údaje jsou shromažďovány výlučně pro účely, k nimž byly poskytnuty, a nejsou bez souhlasu uživatelů předávány třetím stranám. Provozovatel zaručuje jejich maximální možnou ochranu před neoprávněným přístupem a zneužitím.

Zodpovědnost a omezení použití

Informace poskytované na stránkách Adi Záchranka Stomatologie mají výhradně informativní charakter. Provozovatel nezaručuje jejich úplnost, správnost ani aktuálnost. Provozovatel nepřebírá zodpovědnost za případné škody vzniklé v souvislosti s používáním těchto stránek, s důrazem na případné nesprávné poradenství týkající se péče o ústní zdraví. Uživatel nesmí tyto informace považovat za náhradu odborného lékařského vyšetření či poradenství. V případě zdravotních potíží je nutné vyhledat přímo zdravotnického specialistu.

Kontaktní informace: Helena Novotná, Žižkova 14, 586 38 Jihlava, Česká republika, Email: [email protected].

Napsat komentář

Položky označené * jsou povinné.